Minimum przestrzeni – maksimum przyjemności

Jak urządzić nawet mały balkon, żeby móc cieszyć się chwilami spędzanymi na zewnątrz? Czy to w ogóle możliwe, kiedy ma się do dyspozycji kilka metrów kwadratowych? A przecież fajnie byłoby wypić sobie poranną kawę na balkonie. Szczególnie, jeśli mamy ładny widok na świat, przyjemne otoczenie. Może więc warto się postarać i zorganizować pomysłowo nawet niewielką przestrzeń?

Odrobinka ogrodu na balkonie

To, czego najbardziej brakuje nam w pomieszczeniach, to oprócz słońca i powietrza są rośliny. Postarajmy się chociaż o substytut ogrodu na balkonie. Wprowadźmy tam rośliny w doniczkach lub wiszących koszykach. Nie odmawiajmy sobie tej drobnej przyjemności ozdabiania naturą naszego miejsca.

Mikroskopijny wymiar niczym w Alicji w Krainie Czarów

Na małym balkonie przydałyby się spektakularne pomniejszenia osób i rzeczy, trochę jak w Alicji w Krainie Czarów. Ale kiedy nie mamy do dyspozycji czarów, pozostają nam inne rozwiązania – realne, pomysłowe i praktyczne.

Niezawodny zestaw na mały balkon

Na małym balkonie na pewno sprawdzi się elementarny zestaw do wypoczynku w pojedynkę: stolik z blatem z hartowanego szkła, plus wygodna leżanka regulowana. W wersji aluminiowej lub technorattanowej. Jeśli brakuje miejsca, to wystarczą dwa krzesła ogrodowe lub krzesło i leżanka. W ten sposób stworzymy zestaw dla dwojga.

Leżanka, która zadowoliłaby nawet Alicję

Garden Space proponuje idealne leżanki ogrodowe, które egzamin zdadzą także na małym balkonie. Na przykład ekskluzywna leżanka Sevilla – chyba nawet Alicja cudownie by na niej wypoczęła. Sevilla perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała i gwarantuje komfort na najwyższym poziomie. Ten przedmiot jak i inne meble ogrodowe Gardenspace do każdego miejsca wprowadzają walor luksusu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.