Magazyn, loft.

Mieszkanie w stylu loft w bloku z wielkiej płyty.

Ostatnio jestem zafascynowana, a właściwie nie, zafascynowana to za słabe określenie jestem olśniona przemysłowym stylem urządzania wnętrz.

Niektórzy nazywają to stylem loft”.

Co to jest loft, możecie przeczytać w Wiki tu, więc nie będę się powtarzać. Jak widać loft, to raczej rodzaj pomieszczenia charakter całego lokum a mi chodzi o urządzenie.

Wymarzyło mi się urządzanie standardowych małych domków czy nawet mieszkań w blokach z wielkiej płyty właśnie w takim industrialnym stylu. Wiem, że to dość szalony pomysł, ale choć na chwilę muszę wprowadzić jakąś zmianę w moich szalonych projektach. Znudziły mnie trochę meble od szwedzkiego wielkiego niebieskiego brata, czy nawet ręcznie robione mebelki w tak ostatnio modnych stylach retro.

Szafa metalowaPotrzebuje świeżości, surowości blachy i zapachu świeżej farby. Mam już upatrzone meble warsztatowe, są surowe ciężkie i nowe. Tak, tym razem chcę nowych mebli, żadne tam odnawiane, łatane i szpachlowane, meble metalowe mają to do siebie, że używane mają wgniotki, są nierzadko pogięte i śmierdzą warsztatem, a to ma być nowoczesne, nowe wnętrze, acz z nietypowym wystrojem.

Zobaczcie na przykład, jaka cudna szafa metalowa (na zdjęciu) idealna do jadalni zamiast tam przeze mnie znienawidzonych witrynek z zestawów Kowalskiego. Tu zastawa ślubna od teściowej będzie bezpieczna a co najważniejsze niewidoczna :)

Myślę też nad łóżkiem z palet plastikowych.

Możliwości jest wiele, jak już poukładam to sobie w głowie i zrobię jakiś szkic projektu, to się pochwalę. Na razie musiałam przelać ten pomysł tu na blog, by mi nie uleciał.

A może znacie już jakieś fajne realizacje?

Niebawem dalsza część historii o początkach mojej pasji do urządzania wnętrz :) Będzie i śmiesznie i strasznie, bo czasami łatwo nie było.

Jedna myśl w temacie “Mieszkanie w stylu loft w bloku z wielkiej płyty.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.